top of page

Služby

Půjčovna skotských krojů

 

 

V našem klubu si můžete pronajmout, příadně nechat vyrobit tradiční skotský kroj. A to jak samostatný kilt ("skotská sukně"), tak i kompletní kroj (Bonnie Prince Charlie, Argylle, Jacobite Style), včetně sporranů (kapsář na kilt), podkolenek, podvazků, opasků, atd. V nabídce máme cca 60 kiltů.

IMG_8982_edited.jpg
Pořádání degustací v klubu i externě

 

 

Whisky je náš svět. Pořádání whisky degustací se Václav Rout, majitel klubu Whisky&Kilt věnuje profesionálně již více jak 20 let a o whisky přednášel nejen v České republice, ale i v zahraničí (Slovenská republika, Polsko, Itálie, Velká Británie a pod.). Je autorem několika publikací o whisky, nespočetně článků, rozhovorů a přednášek. Proto Vám může splnit jakoukoliv Vaši představu, která se týká whisky.

Degustace Vám můžeme dle Vašich požadavků připravit jednak přímo v klubu Whisky&Kilt, jednak na Vámi vybraném místě. A je již jen na Vás, přejete-li si přímo řízenou degustaci, kde ochutnávání whisky, doprovázené přednáškou, tvoří hlavní část programu, nebo pořádáte akci, které by whisky "slušela", kde si postavíme stánek s předem domluvenou skladbou whisky a v roli barmanů budeme s návštěvníky akce volně diskutovat a samozřejmě jim neopomene náležitě svlažovat hrdla tímto božským lektvarem.

Ukázkové nabídky řízených degustací naleznete

Pořádání firemních veřírků a oslav

 

 

V našem klubu můžete uspořádat pro svoje zaměstnance či klienty neformální setkání či prezentaci společnosti. K dispozici je velkoplošná televize, dataprojektor s plátnem, ozvučení. Prostor je vhodný též pro uspořádní soukromé degustace či oslavy. Na objednání je možné zabezpečit jednoduchý catering (studené mísy, saláty, skotské speciality, dezerty, sendviče, a pod.).

bottom of page